Al teu Ajuntament

ALACANT

La Vega Baja

Almoradí

  • Juan Lorenzo Illán – Regidor en l’oposició
  • Ana Andreu Quiles – Regidora en l’oposició
  • José Manuel Sanz Herrero – Regidor en l’oposició

Callosa del Segura

  • Rubén Manresa – Regidor en l’oposició
  • Sofía Gras – Regidora en l’oposició

Guardamar del Segura

eupvguardamar@gmail.com

  • Guzmán Fernández GarcíaRegidor en l’oposició

Orihuela

cambiemosorihuela@gmail.com

  • Carlos Bernabé MartínezRegidor en l’oposició

San Miguel de las Salinas

Los Montesinos

eumontesinos@gmail.com

  • Alfonso ParedesRegidor en l’oposició

Baix Vinalopó

Crevillent

  • Regidor en l’oposició

L’Alcoià – El Comtat

Alcoi

  1. Guanyar Alcoi – Plataforma Ciutadana
  2. Sandra Obiol Francés – Regidora en l’oposició
  3. Pablo González Gimeno – Regidor en l’oposició

Castalla

  1. Rubén Navas – Regidor en l’oposició

Cocentaina

  • Elisa Aleix Pérez – Regidora en l’oposició

Vinalopó Mitjà

Aspe

  • Antonio Puerto García – Alcalde i regidora d’Agricultura, Industria i Comunicació
  • Jose Vicente Pérez Botella – Regidora de Contractació, Administració Electrònica, Hisenda i Economia, Seguretat i Tràfic
  • Jose Manuel García Paya – Regidor de Patrimoni, Urbanisme, Movilitat Sostenible i accesibilitat, Parcs i Jardins
  • Jonatan Molina Torres – Regidor de Serveis Socials, Joventut, Infància, Vivenda i Participació Ciutadana
  • Ivan Escobar Palacios – Regidor de Recursos Humans, Formació, Ocupació, Medi Ambient, Serveis
  • Rosa María Ruiz Martínez – Regidora de Cultura, Turisme i Festes.
  • Yolanda Moreno Aparicio – Regidora de Sanitat, Protecció i Convivència Animal, Consum, Majors, Igualtat i Educació.
  • Antonia García Morote – Regidora de Mercats i Comerç, Esports, Cooperació i Solidaritat

Elda

alazaro@elda.es cescolano@elda.es 965380402

  • Javier Rivera Clemente – Participació, Vivenda, Consum Responsable i EMUDESA

Monforte del Cid

  • Maria Dolores Berenguer Bello – Alcaldia, Hisenda, Contratació, Personal i Igualtat
  • Mari Carmen Ramírez Terol – Educació, Ocupació Pública, Mercat, Parcs i Jardins, Netetja, RSU.
  • Roberto Martín Pastor – Pedanies i urbanitzacions
  • Juan José Hernández Rico – Festes, Joventut, Modernització Administrativa, Gestió d’edificis i infraestructures municipals
  • Ángel Gutiérrez Guillén – Enllumenat, Urbanisme, Vivenda, Industria, Obres
  • Juan Manuel Sabater Requena – Cultura, Participació ciutadana, Patrimoni, Comunicació, Agricultura, Turisme
  • Rafael Peral Pérez – Cementeri, Esports, Sanitat
  • Maribel de las Nieves Antón – Comerç, Consum, Atenció a la Ciutadania, Empleo i Serveis Socials
  • Thais Hernández Serrano – Medi Ambient i Sanitat

Petrer

  • Rafael Masia Espí – Regidor en l’oposició

eu@petrer.es

647 493 593 

L’Alacantí

El Campello

eu@elcampello.org

  • Pedro Mario Pardo Amorós – Regidor en l’oposició

Sant Vicent del Raspeig

  • Raquel Rodríguez Llorca – Regidora de Cultura i Memòria Històrica. Portaveu del Grup Municipal (rllorca@raspeig.org)
  • Alberto Bevià Orts – Regidor de Desenvolupament Local, Ocupació, Comerç, Indústria, Medi Ambient, Parcs i Jardins. Secretari de la Comissió de Hisendes Locals, Programes Europeus, Cooperació i Germanaments (abevia@raspeig.org)
  • Luis Martínez Chazarra – Assessor del Grup Municipal (965675065 Ext. 2386) (comunicacion.eu@raspeig.org)

L’Alcoià

Castalla

  • Rubén Navas Giménez – Regidor en l’oposició

CASTELLÓ

El Alto Palancia

Jérica

La Plana Alta

Castelló

La Plana Baixa

La Vall d’Uixó

eulavallduixo@gmail.com

621332506

Xilxes

  • Erik Segarra Marco – Regidor d’Educació, Cultura i Noves Tecnologies

Nules

VALÈNCIA

El Camp de Túria

Riba-Roja de Túria

Serra

esquerraunidaserra@gmail.com 669020287

  • Maria Ángeles Sanchis Izquierdo – Regidora en el govern
  • Carlos Montalbán Gómez – Regidor d’Urbanitzacions i Esports i membre de la FVMP.

La Costera

Barxeta

  • Vicente Mahiques Margarit – Alcalde i membre del Fòrum de Municipis d’Interiors
  • Ferran Segarra Alarcón – Regidor d’Esports i Joventut
  • Lorena Alberola Bernal – Regidora de Sanitat, Serveis Socials i Igualtat
  • Esteban Alberola Bernal – Regidor d’Obres i Aigua
  • Ruben Alberola Valverde – Regidor d’Aigua, Piscina Municipal, Participació Ciutadana, Hisenda, Promoció Econòmica, Turisme i Medi Ambient

Xàtiva

  • Miguel Ángel Lorente López – Regidor en l’oposició
  • Francesca Chapí Albero – Regidora en l’oposició
  • Maria Amorós Giménez – Regidora en l’oposició
  • Alfred Boluda Perucho – Regidor en l’oposició
  • Héctor Cuenca Martínez – Regidor en l’oposició

La Hoya de Buñol

Buñol

  • Tania Carrascosa Fayos – Regidora d’Igualtat i Obres Públiques
  • Carlos Xerri López – Regidor de Benestar Social, Educació, Polítiques Inclusives, Participació Ciutadana
  • Rafael Pérez Gil – Regidor de Urbanisme, Obres, Serveis Municipals, Cultura Popular i Patrimoni
  • Alfred Boluda Perucho – Regidor en l’oposició
  • Héctor Cuenca Martínez – Regidor en l’oposició

Cheste

  • David Pujals – Regidor de Medi Ambient, Parcs i Jardins (cheste_cut@gva.es 666429921)
  • María Ángeles Llorente – Regidora d’Educació, Cultura, Serveis Socials i Sanitat

Chiva

  • Manuel Clemente Silla – Regidor de Desenvolupament Urbà i Sostenibilitat i membre de la Mancomunidad Hoya de Buñol-Chiva (663673363)
  • Enrique Sánchez Nacher – Regidor de Cooperació Internacional, Joventut, Participació Ciutadana

Godelleta

  • Francisca Gonzalez Santiago – Regidora en l’oposició
  • Pablo Rodríguez Cortes – Regidor en l’oposició

La Plana de Utiel-Requena

Camporrobles

  • Adoración Mata Roberto – Regidora de Festes, Sanitat i Igualtat

Fuenterrobles

  • Adrián Álvarez Díaz – Alcalde
  • M.ª Estefanía Berlanga García – Regidora de Cultura, Sanitat, Educació i Igualtat
  • Víctor Palomares Coronado – Regidor de Esports, Serveis, Urbanisme
  • Alfredo Jiménez López – Regidor d’Agricultura, Ramaderia i Infraestructures Agràries

El Camp de Morvedre

Canet d’en Berenguer

Gilet

Quart de Les Valls

  • David Martinez Gimenez – Regidor de l’oposició

Quartell

  • Lluís Molina Muñoz – Regidor en l’oposició

Sagunt

grupo.euentesa@aytosagunto.es

  • Guillermo Sampedro Ruiz – Regidor d’Activitats, Joventut, Memòria Històrica. (g.sampedro@aytosagunto.es)
  • Roberto Rovira Puente – Regidor d’Empresa Pública (SAG), Platges, Arxiu i Biblioteques, Patrimoni Històric i Industrial (r.rovira@aytosagunto.es)

La Ribera Alta

Algemesí

  • Fina Machi Llopis – Regidora d’Educació, Salut i Igualtat
  • Pere Blanco Vega – Regidor de Cultura, Treball i Noves Tecnologies i memebre de la Mancomunitat Ribera Alta i Consorci de la Ribera.

Castelló de la Ribera

eucastellodelaribera@gmail.com 662354856

  • Bryan Richart Chafes – Regidor de Joventut i Memòria Històrica

La Ribera Baixa

Albalat de la Ribera

  • Felip Hernandis Sancho – Alcalde (aribera_alc@gva.es)
  • Abraham Latorre Rumbau – Regidor de Medi Ambient i Rural
  • Juan Luis Sanz Pérez – Regidor de Cultura
  • Àngela Aleixandre Santamaria – Regidora de Benestar Social, Igualtat, Gent Gran i Esports
  • Teresa Melendez Oltra – Regidora de Cultura, educació, festes, sanitat i comunicació (tereme69@hotmail.com)

Benicull de Xúquer

  • Vicente Fayos Candel – Regidor en l’oposició

Polinyà de Xúquer

  • Óscar Navarro Torres – Alcalde i Presidencia Consorcio de la Ribera. Vice-presidencia primera Mancomunitat de la Ribera Baixa. Representant en la Comissió de Mancomunitats de la FVMP. Membre del Consell de la FVMP
  • Merce Escrivà Fuster – Regidora de Festes
  • Sílvia Escrivà Fuster – Regidora de Polítiques d’Igualtat i Suplent en el Consorci Bombers.
  • María Barber Lluc – Regidora de Joventut i Polítiques d’infància
  • Oscar Moragues Rubio – Regidor de Medi Ambient
  • Pau Chulia Bru – Regidor
  • Dolores Moreno Ull – Regidora de Polítiques Socials
  • Joan Nogueroles García – Regidor de Cultura i Comunicació
  • David Martinez Gimenez – Regidor

Riola

  • Judith Capellino Ventura – Alcaldessa
  • Miguel Ángel Savenancio Fenoll – Regidor de Tresoreria, Esports, Festes i Cultura
  • Jordi Sales Chofre – Regidor d’Urbanisme, Manteniment i infraestructures
  • Ylenia Soriano Pastor – Regidora d’Ocupació, Promoció econòmica i Turisme
  • Beatriz Cobo López – Regidora de Festes, Sanitat i Joventut
  • Juan Ramón Piera Juan – Regidor de Cultura, Agricultura i Patrimoni
  • Carmen Chofre Orquin – Regidora d’Igualtat i Benestar Social

La Safor

Benifairó de la Valldigna

  • Josep Lluís Alberola Ferrando – Regidor en l’oposició

Gandia

  • Nahuel González López – Regidor de Cultura, Participació Ciutadana, Qualitat i Memòria Democràtica

Simat de la Valldigna

  • Víctor Mansanet Boïgues – Alcalde i membre de la Comissió de Cultura de la FVMP
  • Almudena Donet Romero – Regidora de Festes, Cultura, Associacionisme, Benestar Social i Dona
  • Lucía Bataller Martín – Regidora d’Hisenda, Desenvolupament Local i Educació
  • Jose Gregoria Robledillo – Regidor d’Obres Públiques, Urbanisme, Agricultura, Sanitat i Salut Pública

La Vall d’Albaida

Lluixent

  • Amparo Blas Núñez – Regidora de Cultura i Educació

L’Horta Nord

Alboraia

Museros

  • Beatriz Sánchez Botello – Regidora d’Agricultura i Medi Ambient i membre del Consorci de Bombers (besanbo@museros.es)

L’Horta Sud

Benetússer

Catarroja

Silla

  • Valentín Mateos Mañas – Regidor en l’oposició

Los Serranos

Chelva

  • David Cañigueral Belmonte – Alcalde
  • Javier Alepuz López – Regidor de Muntanyes, Camins, Industria i Aldees.
  • Juan José Aguilar Cortes – Regidor d’Educació, Obres i Urbanisme
  • Clara Folgado Cervera – Regidora de Sanitat, Joventut, Majors i Festes
  • David Zapater Villanueva – Regidor d’Esports, Cultura, Patrimoni, Transparència i Participació Ciutadana i membre de la Mancomunitat Alto Turia
  • Merche Gómez Minguez – Regidora d’Igualtat, Medi Ambient i Agricultura

Villar del Arzobispo

  • Germán Molina Belenguer – Regidor de Comerç, Industria, Empleo y Noves Tecnologies
  • Vicente Portoles Peñalver (645984573 vportoles@villardelarzobispo.es)
  • Juan Palomar Arcon

Back to top button